19 апреля 2016 Якимівка 108  0 

Чергова перемога нашої землячки!


DSC_0003

З черговою перемогою, медаллю та дипломами нещодавно повернулася додому юна важкоатлетка Марія Кравченко. Цього разу наша землячка брала участь у Чемпіонаті України AWPS/WPS (аматорський дивізіон серед юніорів) з пауерліфтингу, який відбувся минулих вихідних у м.Кривий ріг. Дівчина посіла ІІІ місце у абсолютній першості та І місце у своїй ваговій та віковій категоріях, виконавши норматив майстра спорту.

Вчора спортсменку з нагоди нових досягнень у пауерліфтингу привітав голова райдержадміністрації Олександр Правосуд, який виступив головним спонсором поїздки спортсменки на турнір. Він поспілкувався із нею та її тренером Дмитром Жеребецьким і побажав здоров’я та натхнення.

Зараз вихованка якимівського спортивного клубу «Скіф» готується до чергових виступів у майбутніх турнірах з даного виду спорту. Зокрема, влітку поточного року планує виступити у Чемпіонаті світу, який відбудеться у м.Луцьк. А вже цієї суботи Марія візьме участь у Відкритому турнірі Запорізької області з жиму лежачи та станової тяги армліфтингу, який відбудеться у нашому райцентрі. Тож побажаємо дівчині нових спортивних звершень!

Руслан БАЧУРІН
фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.