28 марта 2016 Район 98  0 

Плани намічені — шляхи визначені


DSC_0062

Питання обєднання громад у рамках реформи децентралізації сьогодні кирилян турбує навіть більше, ніж початок відкриття літнього сезону. хоча й тут і досі є чимало недовирішених проблем.

Про це та інші питання розвитку курортної території говорилося особистому прийомй голови райдержадміністрації О.Правосуда і під час його зустрічі із керівниками підприємств і організацій території. На зустрічі у Кирилівці був присутній депутат обласної ради Г.Шевченко.

Розвиток соціальної сфери селища за рахунок бюджетних надходжень хоч і є поступовим, але він із року в рік є стабільним. Завершення капітального ремонту Азовської школи, ремонти доріг, утримання соціально-культурної сфери ради – це ті напрямки роботи, які не викликають ні сумнівів ні нарікань. А от питання отримання місцевим комунальним підприємством ліцензії на спецводокористування було підняте другим після питання обєднання громад.

Учасники зустрічі обговорили намічені питання стосовно тендера на закупівлю труби на водогін Шелюги-Кирилівка (із-за цього зупинилися роботи). Питання капітального ремонту дороги до дитячих оздоровчих закладів на косі Пересип. Селищний голова І.Малєєв підняв питання співпраці території із обленерго у напрямку використання у зимовий період електроенергії як альтернативного виду енергії на обігрів помешкань. Тим більше, що саме в період опалювального періоду у курортному містечку вивільнюється практично 90 % потужностей електричних мереж на території.

У розрізі питання підготовки до початку курортного сезону учасники говорили про організацію безпечного відпочинку у літній період: безпечні умови курорту як на воді так і побуті, недопущення «клондайку» злочинності. Необхідність ретельного контролю на етапі відкриття баз відпочинку – це робота районної комісії і обласної робочої групи. Піднімалися на нараді питання професійності підрозділів прикомандировуваних щороку на сезон підрозділів правоохоронних сил – треба це питання обговорювати на етапі формування даного підрозділу посилення. Як варіант звучали пропозиції найму осіб із числа звільнених у запас правоохоронців або бійців нацгвардії.

на нараді вирішили провести підготовку піднятих питань стосовно літнього сезону до загальних зборів директорів баз відпочинку, які попередньо намічені на другу декаду квітня. Стосовно першого питання треба до РДА і офісу реформ подавати аргументовані письмові рішення громади.

Тетяна БЕЛИМЕНКО

Фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.