5 февраля 2016 Якимівка 102  0 

Якимівські підприємці на прийомі голови райради


DSC_4641

У четвер зранку підприємці із Якимівки, які орендують приміщення під бізнес у районному Будинку побуту, прийшли на прийом до голови районної ради Ю.Шила. Семеро осіб просили допомогти розібратися у перипетіях орендних відносин між ними і їхнім орендодавцем «Акімжилсервісом», який сам орендує майно територіальних громад району, а їм здає приміщення у суборенду. Найбільшу стурбованість у підприємців викликало письмове звернення орендодавця про термінове укладання договорів на подачу електроенергії із Якимівським РЕМом. Але достеменно, що ця процедура і довготривала у часі, і досить затратна у фінансовому плані, а договори оренди орендодавець укладає лише на один рік. Це, у свою чергу, обмежує підприємців у вкладанні коштів у розвиток свого бізнесу.

У кабінеті голови лунало чимало скарг на обмеження доступу до робочих місць у святкові дні та у післяробочий час через те, що все приміщення підключається під єдину сигналізацію. Просили також розібратися у особливостях нарахування кількості теплових гігакалорій за опалення, бо самі добитися роз’яснень вони не можуть, а розрахунки кожного разу різні. Обговорювався і жахливий стан першого поверху, на якому вже десятиліттями не проводився навіть косметичний ремонт, а він потребує капітального. Під час розмови торкалися і можливості переведення приміщення на альтернативні енергоефективніші способи опалення.

На імпровізованій нараді вирішено розпочинати роботи із укладання прямих договорів із РЕМом, а до строків нових договорів оренди підприємцям рекомендовано повернутися після сесії районної ради (25 лютого), на якій будуть розглядатися питання передачі у оренду майна територіальних громад району.

Тетяна Белименко

Фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.