18 января 2016 Район 75  0 

Спільні патрулювання із «Патріотом»: є результат


DSC_0400

Із 23 грудня 2015  р. у райцентрі наряди патрульних працівників національної поліції підсилені членами громадської організації «Патріот». Початок цієї роботи співпав із періодом масових різдвяно-новорічних святкувань. Як результат — серед потенційних випробувачів долі поширилася думка, що краще і автомобіль не брати, коли збираєшся до застілля, або й взагалі пересидіти вдома. На патрулювання наряди виїжджають на спецавтомобілі, тож на вулицях райцетру він уже став швидко впізнаваний.

Про це йшла мова на засіданні раді оборони Якимівського району, яку провів голова райдержадміністрації О.Є.Правосуд у четвер, 14 січня. У роботі ради оборони взяли участь голова районної ради Ю.В.Шило та всі сільські, селищні голови.

У розрізі розгляду питання про стан оперативної обстановки та заходи організації охорони громадського порядку у районі не вперше піднялося питання забезпечення пальним патрульного автомобіля для організації патрулювання території всього району. Це питання знайшло підтримку як голови райдержадміністрації (розгляд питання на наступній сесії райради), так і сільських, селищних голів. Тим більше, що приклад роботи і спільного фінансування у районі є. У Кирилівці за рахунок місцевого бюджету підтримується діяльність підвідділу нацполіції, від початку нестабільної ситуації на сході країни створено ланки самооборони, які періодично виходять на патрулювання і завжди готові вийти на підсилення поліцейським. Сьогодні, за словами селищного голови І.В.Малєєва, детально вивчається законодавча база створення муніципальної поліції на території.

На засіданні піднімалося питання організації роботи пунктів обігріву у разі зниження температури повітря нижче 15 градусів. 16 пунктів є, їхні адреси публікувалися у попередньому номері «СТ». Ще б вивісити інформаційні таблички на цих адресах і подумати над питанням забезпечення теплом цих приміщень на випадок перепадів постачання електроенергії. Особливо тих, які опалюються електрообладнанням (І.В.Малєєв).

Третім учасники засідання розглянули питання організації профілактичної роботи щодо недопущення виходу на крихкий лід рибалок. Це питання найбільш актуальне для любителів зимової рибалки у районі атманайської дамби на Утлюцькому лимані та на каналах. На нараді озвучувалися випадки, коли відчайдухи за допомогою дощок пересуваються по крихкій кризі по каналах. Це вкрай небезпечно!

БЕРЕЖІТЬ ВЛАСНЕ ЖИТТЯ!

Тетяна БЕЛИМЕНКО, фото автора.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.