18 января 2016 Район 154  0 

ЩЕДРОГО РОКУ ТОБІ, ЗЕМЛЕ РІДНА! (фоторепортаж)


DSC_5088

За давнім українським звичаєм, у другій святий вечір — напередодні Обрізання Господня — ходять щедрувальники, які славлять своїми піснями тих, до кого приходять, бажають їм здоров’я, достатку, миру і благодаті.

Цьогоріч до декількох райцентрівських закладів завітали щедрувальники з М.Горького. Школярі та працівники сільського будинку культури представили театралізовану та костюмовану виставу у Якимівці. Зокрема вони відвідали та привітали зі святами керівників та співробітників СК «Оранта-Січ», відділу культури, районного будинку культури, райради, райдержадміністрації, КП «Якимівська районна аптека» та побували у Свято-Казанському храмі.

А наступного дня приміщення райради та райдержадміністрації засіяли маленькі вихованці райцентрівського дитсадка «Ластівка» разом із своїми вихователями.

***

Протягом поточного тижня вулицями населених пунктів нашого району можна було побачити численних колядників, щедрувальників та посівальників.

Дітки та дорослі розфарбовані та вбрані у гарні, різноманітні костюми весело співали колядки та щедрівки, розігрували сценки із козою та іншими казковими персонажами, промовляли віршики та пританцьовували.
13 січня господарі осель до яких завітали колядники запрошували їх до своєї хати, а потім пригощали за радісну звістку, що народився Син Божий. А вже наступного дня, посівальники вітали своїх земляків із Новим роком, бажаючи щастя, здоров’я, достатку, гарного врожаю у новому році, щедро посипаючи пшеницею.

Дуже приємно, що не дивлячись ні на що, ми ще продовжуємо шанувати традиції свого народу.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.