13 января 2016 Район 77  0 

РОЗШИРЕНА АПАРАТНА НАРАДА


DSC_0219

У понеділок, 11 січня, голова райдержадміністрації О.Є.Правосуд провів розширену апаратну нараду з керівниками управлінь та відділів райдержадміністрації, керівниками територіальних органів виконавчої влади, керівниками підприємств, організацій, установ району, керівниками громадських організацій, засобами масової інформації.
Розглянуті питання: інформування голови райдержадміністрації «Про результати діяльності Якимівської райдержадміністрації та подальші плани розвитку району»; запобігання надзвичайним ситуаціям у зимовий період на території району; забезпечення громадського порядку на території Якимівського району; стан роботи щодо соціальної адаптації демобілізованих учасників Антитерористичної операції; стан виплати пенсій мешканцям Якимівського району.
Детальну інформацію доповідачів читайте у найближчих номерах «СТ».

***

Перед початком наради присутні у залі привітали із 50-річним ювілеєм Кирилівського селищного голову І.В.Малєєва. На адресу іменинника лунало багато теплих слів побажань та подяки за багаторічну співпрацю від керівництва району, асоціації сільских та селищних голів, друзів.
За матеріалами сайту akim.gov.ua


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.