18 января 2016 Область 71  0 

РІЗДВЯНА ІСТОРІЯ


1452509228359_4

У ці святкові новорічні дні у казку вірять не лише діти, а й дорослі. Тому колективи художньої самодіяльності дуже ретельно готувалися до Різдвяних свят. На жаль, погодні умови не дали провести свято у Кирилівці, а всім учасникам дуже хотілося виступити, щоб ще раз розповісти людям про велике свято Різдва Христова.

Тому, із великим задоволенням 9 січня, зібравши свої костюми та необхідний реквізит, за сприяння голови Якимівської районної адміністрації Правосуда О.Є. та за підтримки Кирилівського селищного голови Малєєва І.В., а також начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Нічебай Т.В., колективи художньої самодіяльності Кирилівського селищного будинку культури №2 (директор — В.Шиян) відправилися на головну площу області.

У ці дні на площі Фестивальній у м.Запоріжжя біля 24-метрової ялинки проходить новорічно-різдвяний фестиваль, в якому кожен район області презентує свою програму. Тематична програма Якимівського району під символічною назвою «Різдвяна історія» була різножанровою та присвячена Різдву Христову.

Святкову програму розпочав хоровий колектив «Азовські зорі» (керівник Леонід Петрусенко).
Усіх присутніх на площі привітала заступник голови Якимівської районної державної адміністрації Водоп’янова І.В.

Сцену заполонили учасники театру мініатюр «Азов» (керівники Віталій та Світлана Шиян), показавши театралізацію народження Іісуса. Далі програму продовжив вокальний квартет «Ретро» (керівник Л.Петрусенко). Чудовими українськими піснями глядачів радував вокальний ансамбль «Паняночка» (керівник Тетяна Лисенко).

Додали колориту до програми запальні танці у виконанні хореографічного ансамблю «Веселі молодиці» (керівник Людмила Кузьменко).

Не залишили байдужими усіх присутніх виступи солістів Віталія Панченка, В’ячеслава Блажка та Тетяни Лисенко.

Завершували програму учасники хорового колективу «Азовські зорі». Майстерно виконані хором українські жартівливі пісні та пісні різдвяного циклу передавали святковий настрій глядачам від малого до великого, які активно підспівували та підтанцьовували учасникам концертно-розважальної програми.

Швидко промайнула година виступу і самодіяльні артисти разом зі своїм незмінним водієм Плентюком В.І. вирушили назад до Кирилівки, щоб готувати нові програми, які будуть радувати глядачів і надалі.

Тетяна Нічебай, начальник відділу культури і туризму Якимівської райдержадміністрації


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.