9 декабря 2015 Район 201  0 

ВІДКРИТО МЕМОРІАЛЬНУ ДОШКУ ЗЕМЛЯКУ


IMG_1363[1]

Напередодні Дня місцевого самоврядування, 4 грудня, Горьківська громада стала свідком відкриття меморіальної дошки Івану Демидовичу Житнику — першому директору радгоспу «Ювілейний», який пропрацював 20 років на цій посаді.
Ініціатором відкриття пам’ятної дошки виступили сільська рада та рада ветеранів села. Варто відмітити, що дошку було встановлено, дякуючи благодійнику, нашому депутату районної ради Сидорову Олексію Миколайовичу.
В урочистому відкритті взяли участь син Павло Іванович Житник, внук Іван Володимирович Житник, колишній директор радгоспу «Переможець» Баранов Анатолій Трохимович, представники органів місцевого самоврядування, вчителі та учні Горьківської ЗОШ та жителі села.
А.Т.Баранов нагадав присутнім, що життєвий шлях І.Д.Житника — це шлях патріота свого села, гідної та чесної людини, тому люди не повинні забувати про минуле і працювати над майбутнім на прикладі Івана Демидовича. Також до учасників зібрання звернувся внук Іван Володимирович, який зауважив, що його дід жив на благо людей, що відкриття меморіальної дошки та перейменування однієї із вулиць села на честь його діда — маленький крок у великій справі відродження національної свідомості людей.
«Я навіть не міг подумати і уявити, що через два десятиріччя люди пам’ятають, бережуть і шанують все те, що було створено моїм батьком», — із хвилюванням у голосі, ледь стримуючи сльози, промовив син Павло Іванович Житник, який прийняв запрошення і приїхав із Дніпропетровська.
І це була найвища оцінка Горьківській громаді, тій громаді, яку свого часу навчив розпізнавати цінності та виховав його батько.
Наталя ШПАК
с.М.Горького
На фото: біля меморіальної дошки зліва на право Павло Іванович Житник, Баранов Анатолій Трохимович, Житник Іван Володимирович.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.