15 декабря 2015 Район 66  0 

ВІДКРИТЕ НЕБО


20151211_094411

11 грудня в Охрімівській ЗОШ було організувано та проведено солодкий ярмарок. Учні, а саме команда волонтерів «Відкрите небо», приготували безліч солодких виробів (тортів, печива, пирогів) та виставили на продаж, для того щоб втілити у життя поставлену мету. А метою цього заходу є підтримка та допомога солдатам АТО. Кошти від продажу солодощів планується витратити на придбання різдвяних подарунків для солдат та на покупку українських прапорів.
Учні активно та із великим ентузіазмом ставляться до волонтерської діяльності. Проводити заходи такого характеру стало традицією Охрімівської школи. За цей рік пройшли три таких ярмарки.
Поспілкувавшись з однією із активних учасниць волонтерського руху Пєтуховою Катериною, я дізналась, що їм дуже допомагає директор школи Чижиковська Т.В, яка пропонує гарні ідеї, підтримує учнів у цій благодійній справі, виховуючи патріотизм та добрі якості у школярів, закладаючи фундамент милосердя та взаємодопомоги.
Поласувати домашньою випічкою зібралась уся школа та вчительський колектив. Ціни на продукцію домашнього приготування виявились доступними, тому кожен бажаючий зміг посмакувати ласощами.
Також активні учасники волонтерського руху зібрали та відправили воїнам АТО посилку, в яку помістили малюнки, вірші, невеличку бібліотечку, щоб підбадьорити та парадувати наших героїв. У цій акції брали участь Водякін К., Чернишов М., Жильцов П., Буланова В., Юрченко В., Ярова П., Дзьобак Д., Фотюк А., Черкас Е., Русіна Д., Пєтухова Е., Чащин Д., Пєтухов В., Бєліченко П., Тронько Я. та інші.
На рахунку у діячів волонтерського руху безліч ярмарків та благодійних акцій. Таким чином школярі та вчителі збирали кошти на лікування дітей із онкологічними захворюваннями та цукровим діабетом (акції «Від серця до серця» та «Школа шпиталь»), на допомогу гематологічному відділенню у м.Запоріжжі (акція проводилась у центрі села, на продаж виставлялись малюнки, вироби із бісеру, прикраси ручної роботи).
Школярам дуже допомагає вчительський колектив: Жданов Д.О., Ильченко В.Ф., Жильцова Т.В., Чеботарьова В.В., Пєшева Н.О., Пєтухова А.В. Але велика підтримка у цій благодійній справі йде від батьків учнів – саме вони готують солодкі вироби, допомагають фінансово.
Зараз волонтерська команда «Відкрите небо» активно проводить акцію «Різдвяний янгол. Зігрій солдата у зоні АТО». Планується на різдвяні свята подарувати нашим воїнам якомога більше теплих шкарпеток, які виготовляються власноруч учнями школи, вчительським колективом та небайдужими жителями села Охрімівка.
Приємно розуміти, що така справа допоможе тим, хто потребує підтримки. Тому кожен став активним учасником благодійної акції та подарував частинку свого серця і вдячності нашим українським воїнам.
 Анастасія КОНДРАТЕНКО


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.