11 декабря 2015 Район 83  0 

МИ СЕРЕД КРАЩИХ!


IMG_9261

У середу, 9 грудня, відбулася колегія Запорізької облдержадміністрації під керівництвом губернатора області Г.Самардака, під час якої розглядалося питання реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту в області за 2015 рік. Під час колегії було підбито підсумки роботи Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації за поточний рік. За словами начальника Управління Н.Власової, основними напрямками діяльності фізкультурно-спортивних організацій області у 2015 році були проведення спортивно-масової роботи, підвищення спортивної майстерності окремих спортсменів, команд з ігрових видів спорту, зміцнення матеріально-спортивної бази, кадрового потенціалу галузі, досягнення високих спортивних результатів на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.
У Якимівському районі розроблена та діє цільова Програма розвитку фізичної культури і спорту в Якимівському районі на період 2012-2016 років, затверджена рішенням сесії Якимівської районної ради №13 від 16.02.2013 р., яка потужно запрацювала в останній рік.
З метою збереження та зміцнення здоров’я учнів, розвитку спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи, підвищення рівня фізичної підготовленості учнів, формування ціннісних орієнтацій щодо здорового способу життя протягом 2014-2015 років закладами освіти району проведено тижні фізичної культури, Олімпійські тижні, Дні здоров’я, спортивні змагання, конкурси, вікторини, турніри з різних видів спорту.
Протягом останнього року під керівництво начальника відділу освіти, молоді та спорту І.В.Дудкіна проведено змагання з 12 видів спорту у рамках 70-71-ої спартакіади учнівської молоді. Результати цих спартакіад показали, що більшість команд з 19 загальноосвітніх навчальних закладів району відповідально та якісно бере участь у змаганнях на всіх етапах спартакіади. У порівнянні із минулими роками (2014-2014 рр.) покращили результативність участі у змаганнях команди Якимівської ЗОШ №1 (директор С.І.Самофалов), Червоноармійської ЗОШ (директор Т.П.Волобуєва), Володимирівської ЗОШ (директор О.А.Євдокименко), Вовчанської ЗОШ (директор Г.О.Обрезанов), Горьківської ЗОШ (директор Г.Д.Доротюк).
У позашкільних закладах Якимівського району, ДЮКФП та Кирилівській ДЮСШ «Азовець» створено відповідні умови для розвитку здібностей дітей у різних видах спорту, залучення їх до занять фізичною культурою та спортом. У них працюють 23 тренери, з них 10 — штатні, групи з боксу, футболу, волейболу, гирьового спорту, карате, кінного спорту, шахів, шашок. Кількість вихованців, які займаються у групах, складає 650 дітей.
Вихованці секцій боксу ДЮСШ «Азовець» та ДЮФКП постійно беруть участь у районних, обласних спартакіадах, турнірах, чемпіонатах України та Міжнародних змаганнях, де посідають призові місця.
За сприяння та підтримки Федерації футболу Якимівського району (голова І.В.Дудкін) юнацькі команди взяли участь у Відкритій першості Запорізької області з футболу серед юнаків (у трьох вікових групах). У ході змагань збірні команди Якимівського району здобули такі результати: ФК «Аскон» — 2000-2001 р.н. (тренер А.В.Дєдушев) — ІІ місце, ФК «Лиман» 2002-2003 р.н. (тренер В.Ш.Усоян) — ІІ місце, ФК «Прогрес-СІ» 2004-2005 р.н. (тренер В.І.Костишак) — ІІІ місце.
Федерація футболу нашого району спільно із ПП «Аскон» (дир.Г.Новіков) протягом останніх років відродили проведення першості району з футболу серед дорослих. Завдяки цьому з’явилась нова команда «Азов» (Новоданилівська с/р). Крім дорослих змагань, проводяться турніри для юнаків з футзалу 4х4 і змагання з футболу 8х8.
Протягом останнього року відділом освіти, молоді та спорту спільно із відділом культури, закладами освіти, позашкільними закладами, виконкомами сільських та селищних рад, райвійськкоматом, районними організаціями, установами, товариствами забезпечується проведення спортивних змагань, спартакіад школярів, товариських зустрічей, турнірів серед дітей, молоді, ветеранів спорту, приурочених до державних та календарних свят, з таких видів спорту як волейбол серед юнаків, дівчат та молоді, бокс, футбол, міні-футбол, настільний теніс, пауерліфтинг, шашки, шахи. Активну участь у змаганнях брали учні закладів освіти, вихованці ДЮКФП та Кирилівської ДЮСШ.
Традиційно у районі проводяться змагання І етапу Всеукраїнської спартакіади серед державних службовців з наступних видів спорту: настільний теніс, шашки, шахи, футзал та волейбол. У змаганнях беруть участь держслужбовці відділу надзвичайних ситуацій райдержадміністрації, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, районного управління юстиції, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Завдяки райдержадміністрації держслужбовці району беруть участь у змаганнях ІІ етапу Всеукраїнської спартакіади серед державних службовців.
Спортсмени Якимівської районної спілки інвалідів беруть постійну участь та захищають честь Якимівського району на обласних та Всеукраїнських змаганнях, де посідають призові місця.
З метою вшанування загиблих учасників бойових дій, воїнів-інтернаціоналістів, сприяння патріотичному вихованню підростаючого покоління щорічно відбуваються кубки з волейболу серед чоловіків, які присвячуються річницям виводу радянських військ з Афганістану.
Немало зусиль у розвиток якимівського спорту докладає методист РМЦ, відповідальний за спортивно-масову роботу В.І.Костишак, який у складі збірної команди району серед держслужбовців бере участь у різноманітних спартакіадах і турнірах.
Для активізації навчально-тренувальної роботи спортивних організацій, подальшої пропаганди здорового способу життя серед сільського населення та розвитку літніх видів спорту, в області було проведено обласну спартакіаду серед збірних команд міст та сільських районів Запорізької області з 8 видів спорту. Збірна команда спортсменів Якимівського району протягом поточного року взяла участь у всіх змаганнях та у підсумку серед 20 сільських районів Запорізької області посіла почесне ІІ місце, за що начальник відділу освіти, молоді та спорту І.В.Дудкін з рук заступника голови облдержадміністрації Е.А.Гугніна отримав грамоту Запорізької облдержадміністрації та кубок.
Прес-служба відділу освіти, молоді та спорту РДА


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.