22 декабря 2015 Акимовка 119  0 

25 років — це тільки початок


DSC_0053

У понеділок, у актовій залі Якимівської дитячої музичної школи відбулися урочистості з нагоди 25-річчя із дня створення Пенсійного фонду України.
Вітаючи численних працівників Пенсійного фонду нашого району (а їх 32 особи), голова райдержадміністрації Олександр Правосуд подякував їм за копітку і неоціненну працю, адже вони виконують одну із найважливіших соціальних функцій нашої держави — здійснюють пенсійне забезпечення наших громадян та підтримують найбільш незахищені верстви населення: пенсіонерів, інвалідів, ветеранів. Також очільник району за конструктивну співпрацю, взаєморозуміння та виконання завдань у повному обсязі висловив слова подяки начальнику ПФУ в Якимівському районі Костянтину Соколу.
До теплих слів привітань з нагоди професійного свята приєдналися в.о.начальника УСЗН Галина Корольова та директор районного центру зайнятості Олександр Маругін.
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та особистий внесок у виконання завдань, покладених на органи пенсійного фонду України, грамотами ПФУ в Якимівському районі та райдержадміністрації відзначені Ольга Забара, Ольга Єгорова, Оксана Капля, Оксана Яковлева та Світлана Сивак. А співробітниця нашого Пенсійного фонду Олена Губіна була занесена на Дошку пошани «Рівняймося на кращих» Головного управління ПФУ у Запорізькій області.
Для історії двадцять п’ять років — незначний час, проте для співробітників ПФУ — це роки напруженої праці, направленої на становлення та розвиток нової пенсійної системи, впровадження інформаційних технологій для забезпечення, у першу чергу, якості обслуговування громадян.
Після урочистої частини заходу відбулася чудова концертна програма, підготовлена працівниками та аматорами культури району.
Як і будь-яка людина, святкуючи свій черговий день народження, радіє тому, що ще один рік прожитий недарма, так і Пенсійний фонд у Якимівському районі може сказати, що свій 25-й рік він прожив із користю для району, держави та людей.
Руслан БАЧУРІН,
Фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.