3 ноября 2015 Район 57  0 

Відбулась конференція ветеранів району


DSC_0245

Вже не перший рік у жовтні Якимівська районна організація ветеранів України проводить звітно-виборну конференцію, на якій розглядаються нагальні проблеми ветеранів війни, дітей-війни та інших членів організації. Відкрив та першим виступив із доповіддю про діяльність ветеранської організації її голова М.Ладченко. За результатами обговорення звіту, роботу районної організації ветеранів учасниками заходу визнано задовільною.
Конференція проходила надзвичайно активно. У обговоренні звіту голови районної ветеранської організації виступило багато пенсіонерів: М.Шереметьєв, М.Кирпик, Д.Арестенко, Л.Поляков, М.Овсянников, В.Гнєдашев, А.Строганцева та інші.
Під час заходу також обговорювалися питання подальшої діяльності організації в умовах сьогодення, проблеми людей поважного віку, зокрема соціальні, медичні та інші питання допомоги ветеранам і пенсіонерам. Окремо доповідачі наголосили на визначальній ролі первинних ветеранських організацій у громадській роботі із ветеранами, патріотичному вихованню дітей тощо.
Також до учасників заходу звернулися голова райради Г.Подольний і голова райдержадміністрації О.Правосуд. Звертаючись до делегатів конференції, керівники району подякували їм за плідну роботу, співпрацю із органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, наголосивши на тому, що районна влада завжди буде надавати підтримку ветеранській організації і допомагати у вирішенні проблем.
На завершення конференції присутні одноголосно переобрали головою районної ветеранської організації М.Ладченка, також обрано новий склад президії та ревкомісії.
Вітаючи керівний орган районної організації ветеранів із обранням, учасники заходу висловили впевненість, що організація і надалі буде активно і плідно працювати та відповідати вимогам сьогодення.
Руслан БАЧУРІН,
Фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.