16 октября 2015 Район 146  0 

Латка за латкою — і дороги відновимо!


DSC_0229

Приємна звістка про початок ямкового ремонту дороги у селі облетіла володимирівців у четвер зранку, перед початком робочого дня. Тільки-но на перехресті вулиць Ватутіна і Леніна зупинилася «літучка» районних дорожників, із дворів почали виходити місцеві мешканці.
— Невже-таки залатаєте наше перехрестя? Аж не віриться, що дочекалися! А то маршрутки і автомобілі уже аж у ворота впиралися, обминаючи ями на перехресті, — такими були перші слова мешканки Володимирівки Любові Іванівни Молчанової до голови райдержадміністрації Олександра Правосуда і голови сільської ради Інни Водоп’янової, які показували дорожникам напрямок і об’єми робіт. — Тільки ж ви, хлопці, латайте ями добре, щоб витримали не одну зиму! — по-материнськи напучувала вже дорожників Любов Іванівна
Олександр Правосуд повідомив, що ремонт доріг сіл володимирівської громади внесено у план робіт Запорізького облавтодору, як і було обіцяно ним на перших виїзних зустрічах голови райдержадміністрації.
— Переходимо від слів до реальних справ! У Новоданилівці, Великій Тернівці і Ганнівці, у Червоноармійському і у напрямку на Чорноземне дороги підремонтовані. У жовтні-листопаді ямковий ремонт доріг у Володимирівській сільські раді буде зроблений, — резюмував голова райдержадміністрації.
За словами сільського голови Інни Водоп’янової, володимирівці дуже раді початку ремонтних доріг, бо це дійсно довгоочікувана подія. Та й співпала вона із значущою для всіх мешканців території датою — Днем села і 72-ою річницею визволення території від німецько-фашистських загарбників.
Вітаємо мешканців Володимирівської і Новоданилівської сільських рад із знаковими подіями їхніх територій. Щастя, здоров’я у кожну родину. Миру всім!
Тетяна Белименко

Фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.