13 октября 2015 Якимівка 237  0 

Чудотворна ікона Божої Матері Троєручиця-Бердянська у Якимівському районі!


DSC_2791

З благословення Преосвященнійшого Єфрема, єпископа Бердянського і Приморського, хресна хода із чудотворною іконою Божої Матері, іменованої Троєручиця-Бердянська, у минулі вихідні відвідала Якимівський церковний округ.Першими, кому пощастило зустріти у себе святий образ, стали жителі Охрімівки, після — Кирилівки, Радивонівки, Великої Тернівки, і наостанок — Якимівки.
Увечері минулої неділі для всього православного люду райцентру відбулася велика подія — зустріч названої ікони. Як тільки вона була розміщена у Якимівському Свято-Казанському храмі, настоятель храму ієромонах Арсеній (Кравчук) провів святкове вечірнє Богослужіння. Усі присутні славили Царицю Небесну молебним співом і читанням акафісту.
До обіду понеділка усі бажаючі могли прикластися до чудотворної ікони, благаючи Пресвяту Богородицю про свої потреби, турботи і печалі.
Для усіх парафіян цими вихідними сталася приємна знакова подія — відтепер головний іконостас Свято-Казанського храму прикрашатиме новий список Казанської ікони Божої Матері. Її настоятель храму ієромонах Арсеній (Кравчук) спочатку приклав до чудотворного образу Троєручиці-Бердянської, після чого освятив на її постійному місці.
Вранці понеділка пройшла Божественна Літургія, після чого святий образ відправився далі по храмах Бердянської єпархії.
Руслан БАЧУРІН
Фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.