13 октября 2015 Якимівка 87  0 

Будемо працювати так, щоб нами були задоволені земляки, а ми — задоволені власною працею!


DSC_0129

Ці слова керівника районних комунальників Василя Субботіна стали лейтмотивом зустрічі трудового колективу товариства «Акімжилсервіс» із головою районної ради Геннадієм Подольним і головою райдержадміністрації Олександром Правосудом у понеділок на початку робочого дня.Перед початком і по завершенні щорічних опалювальних кампаній такі зустрічі у Якимівці уже стали традиційними. Тож комунальники і керівники району обговорили стан готовності підприємства до початку подачі тепла у райцентрі. Комунальники готові — чекають відповідних розпоряджень органів місцевого самоврядування, бо температурний режим, особливо у закладах соціальної сфери, на межі встановленої законодавством норми — за останні три дні середньодобова температура склала 8,5 градусів (для старту опалення необхідно три дні по 8. Прим. автора).
Геннадій Володимирович представив трудовому колективу комунальників молодого голову райдержадміністрації Олександра Євгенійовича Правосуда, і разом вони поінформували присутніх про політичну ситуацію у районі. Особливо актуальними були виступи обох керівників району як представників різних політичних сил, які беруть участь у цьогорічних виборчих перегонах до місцевих рад. Актуальність виступів була підсилена активністю комунальників, які констатували цілковиту відсутність будь-якої інформації про учасників виборчого процесу на місцевих виборах.
Керівники району закликали присутніх у залі і повнолітніх членів їхніх родин взяти участь у виборах: 25 жовтня прийти на виборчі дільниці і віддати свій голос за кандидатів у депутати — наших земляків. І хоч згідно чинного законодавства усі кандидати, які будуть зазначені у бюлетенях, будуть представляти певну політичну силу, але поряд із назвою політичної партії та прізвищем її лідера буде прізвище конкретного представника нашої районної громади. І кожен із виборців зможе обрати найдостойнішого свого представника у районну і обласну ради за партійними списками, а депутатів сільських, селищних рад та їхніх голів — за мажоритарною системою.
Присутні у залі комунальники із задоволенням сприйняли інформацію про те, що представляти інтереси їхнього трудового колективу у районній раді нового скликання мають намір три особи: Дмитро Мунтяну, Олена Радкевич та Василь Субботін.
Життя кожного пересічного громадянина нерозривно пов’язане із тим місцем, де він проживає. Так же нерозривно пов’язане життя кожного комунальника із Якимівкою. Тому на зборах багато говорилося про майбутнє.
Найприємнішим акордом зустрічі стали теплі слова привітань керівників району і підприємства під оплески трудового колективу на адресу незмінного профспілкового лідера комунальників Любові Прокопівни Новоселецької. Щастя і здоров’я Вам, шановна Любов Прокопівно!
А нам усім миру, тепла, домашнього затишку, здорового глузду і правильного вибору!
Тетяна Белименко

Фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.