9 сентября 2015 Район 160  0 

З ЮВІЛЄЄМ


Безимени-1

Розпочався новий навчальний рік. Для першокласників та вчителів-новачків він перший, для випускників школи — останній, а для Тетяни Миколаївни Пльохіної — вчителя початкових класів Червоноармійської школи — тридцять другий. Майже дві третини свого життя вона присвятила дітям. Про неймовірно розумну, вимогливу, талановиту, працьовиту, енергійну, відповідальну вчительку, колегу, вірну подругу, дивовижну жінку, якою пишається родина, друзі, колектив, громада, піде розповідь.
Тетяна Миколаївна закінчила Червоноармійську середню школу і вступила до Запорізького професійно-технічного училища, де отримала спеціальність швачки. Потрібно відмітити, що вона шиє не гірше, а навіть краще відомих кутюр’є. Деякий час після училища Тетяна працювала за спеціальністю, але душа прагла освітянської справи. Повернувшись до рідної школи, вступила на заочне відділення Бердянського державного педагогічного інституту, який успішно закінчила, отримавши спеціальність вчителя початкових класів. Тетяна Миколаївна закохана у свою роботу, дітей. Для неї дитина — це, перш за все, маленький світ, особистість, до якої вона ставиться із повагою та обережністю, вміло знаходить ключ до серця кожного учня. Діти відповідають взаємністю своїй першій вчительці, для них її слово іноді вагоміше за батьківське. Тетяна Миколаївна постійно працює над самовдосконаленням: відвідує курси підвищення кваліфікації за фахом, вивчає передовий досвід та застосовує його у роботі, багато років очолює шкільне методичне об’єднання вчителів початкових класів та бере активну участь у роботі районного методичного об’єднання. Закінчивши музичну школу, курси «Єшко» з вивчення німецької мови, хореографії, застосовує отриманні знання у підготовці різноманітних заходів. Деякий час працювала вчителем музики у Червоноармійській філії музичної школи, брала участь у художній самодіяльності сільського будинку культури (у танцювальному гуртку, грала у вокально-інструментальному ансамблі, КВК, народному драматичному колективі) та у позашкільних заходах.
Тетяна Миколаївна має активну життєву позицією, коло її інтересів та захоплень дуже велике: вона цікавиться художньою літературою, образотворчим мистецтвом, гарно малює аквареллю та масляними фарбами (її роботи наповненні світлом, любов’ю до життя), пише сценарії та вірші, шиє, в’яже спицями та крючком, виготовляє витвори мистецтва з різноманітного матеріалу, любить мандрувати із родиною та друзями.
Тетяна Миколаївна дуже позитивна людина, чуйна, щира, добра, цілеспрямована, мудра, із гарним почуттям гумору. Із нею дуже цікаво та легко спілкуватися, вона ерудована, тактовна, її відзначає загострене почуття справедливості. Вона завжди має свою думку, яку аргументовано відстоює. До її думки прислухаються діти, батьки та колеги. Дванадцять років вона бере участь у роботі ради опіки та піклування сільської ради, переконливо та позитивно впливає на людей, користуючись повагою серед жителів громади.
Тетяна Миколаївна добра, привітна господиня, прекрасна дружина, любляча мати, сестра, турботлива бабуся та дочка. Із чоловіком Олександром йдуть разом по життю, підтримуючи одне одного, вже 34 роки. Виховали прекрасну дочку Ірину, яка подарувала дідусеві та бабусі двох онуків — Льову та Тьому. Тетяна Миколаївна допомагає доглядати та виховувати онуків, отримуючи від спілкування із малечею величезне задоволення та щастя.
Тетяна Миколаївна — вірна подруга, яка вміє цінувати справжні людські якості та стосунки. У неї небагато справжніх друзів, але вони вірні, віддані, на їхню підтримку, розуміння, поради, допомогу завжди можна розраховувати. Ця дружба пройшла перевірку часом, десятиріччями, відстанню, випробування труднощами. Велике задоволення Тетяна Миколаївна отримує від спілкування із друзями, відвідуючи дивовижні місця, пам’ятки архітектури, археології, природи. Такі колективні поїздки вихідного дня стали для Тетяни Миколаївни та її друзів вже традиційними.
Вона у рівних, добрих стосунках із оточуючими. В цьому їй допомагає позитивна психологія, якою вона захоплюється. До Тетяни Миколаївни за порадами з різних питань звертаються учні, колеги, батьки, друзі, рідні, сусіди, жителі села, і вона завжди знаходить потрібні слова.
Восьмого вересня Тетяна Миколаївна відзначає свій ювілейний день народження. Тож, приєднуючись до поздоровлень, та побажань, які лунатимуть на її честь у цей день, вітаємо Тетяну Миколаївну із ювілеєм, бажаємо здоров’я, мирного неба, наснаги, невичерпної життєвої енергії, творчих успіхів у роботі, нових захоплюючих вражень від мандрівок, спілкування, добробуту в сім’ї , задоволення від життя.
Т.Зологіна


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.