2 сентября 2015 Район 58  0 

Проблемні питання – спільними зусиллями


DSC_0147Минулого тижня голова райдержадміністрації О.Правосуд провів виїзний особистий прийом громадян на території Горьківської сільської ради за участю заступника голови райдержадміністрації О.Чабана, в.о.начальника УСЗН Г.Корольової.Перед початком розгляду основних питань, винесених на зустріч, очільник району коротко відзвітував перед присутніми громадянами про виконану за 3 місяці свого головування роботу.
Після цього зі своїми питаннями до керівника району звернулися жителі громади, які виявили велику активність та небайдужість до проблем як особистих, так і загально-громадських. Зокрема, порушувалися питання відсутності дитячого садку на території сільської ради, бажання створення змішаної групи дітей дошкільного виховання, відсутності транспорту швидкої допомоги, проведення ямкового ремонту автошляхів на під’їздах до сіл території тощо. А Г.Корольовою було проведено роз’яснення щодо оформлення субсидій згідно нового законодавства.
Представник КП «Облводоканал», що нині забезпечує питною водою мешканців сіл названої території, запропонував до обговорення нові тарифи на воду від нового постачальника і дав час для їх обговорення.
Окрім цього, громаді було запропоновано відродити сад, розташований на їхній території. Досить жвавим було обговорення питання щодо пасовища для великої рогатої худоби селян. Адже зараз корови випасаються на території саду, а з моменту його відродження така можливість у них зникне. Як запевнив людей очільник району, вони разом із сільським головою В.Шпаком у найкоротші строки на карті сільради визначать місця для випасу худоби. А вже з цього понеділка райдержадміністрацією збираються документи і розпочинається підготовка площ під сад, що дасть інвестиції, нові робочі місця, місцеві податки та багато іншого.
Також голова райдержадміністрації відвідав с.Весняне, де зустрівся із його мешканцями, обговорив з ними діяльність фермерського господарства «Мрія» (керівник А.Довгань) та стан розрахунків орендарем за орендовані паї. Ще селяни прохали посадовця вирішити питання щодо відновлення курсування через їхнє село рейсового автобуса та роботи місцевого фельдшерсько-акушерського пункту.
Після усіх зустрічей О.Правосуд відмітив, що на території громади багато проблемних питань, які необхідно вирішувати спільними зусиллями. А ті, які потребують детальнішого вивчення, голова райдержадміністрації взяв під особистий контроль та дав доручення відповідним службам вирішити їх по суті.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.