15 сентября 2015 Район 124  0 

Незабутня субота


DSC_9422

Напевно, одним із найяскравіших днів цього року для ста двадцяти школярів нашого району видалася минула субота. Адже саме того дня обдаровані учні, переможці численних шкільних конкурсів та олімпіад цілком безкоштовно відвідали найбільший в Україні дельфінарій «Оскар», який розташований у Кирилівці. Разом із дітворою можливість переглянути яскраву та незабутню виставу за участю чотирьох дельфінів та стількох ж морських котиків мали й численні представники кирилівської громади.
Такий приємний сюрприз для всіх присутніх зробила Якимівська райдержадміністрація на чолі з Олександром Правосудом. Перед початком благодійної вистави до глядачів звернувся стажер на посаду заступника голови райдержадміністрації Геннадій Галабурда, який привітав усіх глядачів та побажав їм гарного настрою.
Першими перед глядачами виступили морські котики, після — найрозумніші тварини — дельфіни. Усі артисти (а інакше не назвати цих чудових морських створінь) за командами досвідчених тренерів виконували з одного боку видовищні, а з іншого — досить складні номери.
Жодна дитина не приховувала свого здивування та захвату від побаченого, і всі дякували дельфінам і їхнім тренерам бурхливими оплесками. Найбільше глядачів вразили вміння наймолодшого тренера дельфінів дев’ятирічного Артема, який не вагаючись і досить професійно поводив себе із дельфінами.
Після завершення основної вистави всі бажаючі мали змогу сфотографуватися із морськими істотами та навіть поплавати разом із ними у басейні, бо, як відомо, спілкування із дельфінами досить корисне, а звуки, які вони видають, сприятливо впливають на людський організм.
Відгуки від учасників свята, організованого головою РДА і його заступником читайте у найближчих номерах «СТ».
Р. БАЧУРІН
Фото автора


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.