19 августа 2015 Область 148  0 

ЗАТВЕРДЖЕНО РОЗКЛАД РУХУ НОВОГО ПОЇЗДА ЧЕРЕЗ ЯКИМІВКУ


pic_full_php_15 серпня стартує перший рейс електропоїзду підвищеної комфортності №818/817 «Дніпропетровськ — Генічеськ — Дніпропетровськ» з зупинками у Запорізькій області. — Ми продовжуємо активну співпрацю з нашими залізничниками. За останні два тижні це вже третій приклад швидкого вирішення питань, наболілих для області. Вже курсує новий потяг на Київ та досягнуто домовленості щодо створення волонтерського центру для бійців АТО на вокзалі «Запоріжжя-1». Тепер з’явиться ще и електропоїзд до Генічеська. Найголовніше, що вигоду від цього отримають запоріжці. Люди зможуть відпочити на морі під час оксамитового сезону – не переймаючись вартістю та комфортом переїзду, — зазначив голова облдержадміністрації Григорій Самардак.
Вартість проїзду від Запоріжжя-1 до Генічеська складає 65 гривень. Склад поїзду – 6 вагонів підвищеної комфортності з 336 м’якими сидячими місцями. Даний електропоїзд запускається на постійній основі та буде курсувати щоденно, окрім середи.
Графік руху поїзда: відправлення із Дніпропетровська о 6:20, із зупинкою на вокзалі «Запоріжжя-1» о 7:55, у Мелітополі о 9:28, та прибуттям до Генічеська об 11:13. Зворотній рух поїзда призначено на 16:59 з Генічеська, із зупинкою на вокзалі «Запоріжжя-1» о 20:11, у Мелітополі о 18:42, та прибуттям до Дніпропетровська о 21:56. Крім цього, електропоїзд буде зупинятися у Вільнянську, Кушугумі та Якимівці


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.