21 августа 2015 Район 215  0 

Вручені нагрудні знаки Генштабу України «Учасник АТО»


DSC_0451

Напередодні загальнодержавного свята — Дня незалежності України — в урочистій обстановці голова райдержадміністрації Олександр Правосуд і районний військовий комісар Борис Балан вручили нагрудні знаки Генштабу України «Учасник АТО» сорока одному із п’ятдесяти восьми демобілізованих воїнів-учасників АТО з Якимівського району.

Словами подяки за територіальну цілісність нашої Батьківщини та за мир на території нашого регіону присутніх у залі воїнів привітав голова райради Геннадій Подольний. Знаний волонтер, Якимівський селищний голова Михайло Чишко, передав привіт та вітання з нагоди найближчих державних свят від заступника начальника Запорізького обласного ліцею з посиленою військовою фізичною підготовкою «Захисник» (у минулому році він був комбатом 23-го територіального батальйону) Руслана Кулька та від Дмитра Герасименка — нинішнього комбата цього ж батальйону, а у минулому — комбата ІІ роти, в якій служили наші загиблі земляки Юрій Демидов та Володимир Попов.
Нагрудний знак «Учасник АТО» вручається військовослужбовцям та працівникам Збройних Сил України, які залучалися й брали безпосередню участь в АТО, забезпеченні її проведення з метою виконання службових (бойових) завдань та яким надано статус учасника бойових дій.
Директор районного історико-краєзнавчого музею В.Гнєдашев презентував всім присутнім стенд „Герої не вмирають” присвячений загиблим мешканцям Якимівського району, які загинули захищаючи територіальну цілісність України. Після проведення заходу учасники зібрання відвідали історико-краєзнавчий музей та ознайомились з матеріалами, які присвячені воїнам-учасникам антитерористичної операції.
Довідково, згідно роз’яснень Генштабу щодо символіки знаку: «На лицьовому боці (аверсі) нагрудного знака зображений сокіл, що схопив кігтями двох змій. Сокіл — це древній символ українського народу. Він уособлює мужність і готовність до бою. Спіймані змії у лапах птахи — це два терористичні угрупування на сході, з якими бореться Україна. У верхній частині нагороди є зображення українського прапора. З боків жовтий і синій кольори охоплюють тонкі червона і чорна стрічки, що символізують любов і печаль — давні символи нашого народу, які йдуть поруч у боротьбі за щасливе і мирне життя».


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.