21 августа 2015 Район 116  0 

«Ти, Україна, єдина!»


DSC_0599

Сьогодні, 21 липня, в актовій залі райадмінбудівлі з нагоди Дня державного прапору та 24-ої річниці незалежності України відбулися урочисті збори «Ти, Україна, єдина!». У заході взяли участь представники влади, громадських об’єднань та політичних партій, органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади, трудових колективів підприємств, установ та організацій, учасники АТО та військовослужбовці нашого району.Розпочалися урочисті збори із внесення у актову залу державного прапору під національний гімн країни. Після цього хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять наших земляків, які віддали своє життя за свободу рідної землі, за Незалежність України.
Із вітальними словами перед учасниками зборів виступили голова райдержадміністрації Олександр Правосуд та заступник голови районної ради Володимир Горбань. Вони побажали усім жителям району та українцям в цілому миру, здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги. Також присутніх у залі людей із наступаючими святами привітали Розівський сільський голова Таїсія Кофанова, мати загиблого учасника антитерористичної операції Євгена Іванова Оксана Іванова, а також депутат райради Геннадій Шевченко.
Після офіційної частини урочистих зборів відбувся процес вручення орденів, грамот та дипломів нашим землякам.
Указом президента України «За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» орденом «За мужність ІІІ ступеню» нагороджений Євген Вікторович Іванов (посмертно). Нагороду з рук О.Правосуда отримали батьки героя та його донька Даринка.
Олексій Бодзяк тракторист-машиніст ТОВ «Агро-Давидівка» «За вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку агропромислового комплексу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм» нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.
Якимівський селищний голова Михайло Чишко «За багаторічну сумлінну працю, відданість справі, волонтерську діяльність, вагомий особистий внесок у підтримку воїнів і сімей учасників антитерористичної операції та увічнення пам’яті загиблих односельців на сході України» отримав Почесну грамоту Запорізької обласної ради.
Подяки Запорізької обласної державної адміністрації «За активну допомогу Збройним Силам України, участь у обласній акції «Допоможемо Українській армії» та з нагоди Дня незалежності України» отримали: Микола Борис — директор Громадського об’єднання «Кирилівка — курорт»; Віктор Ганов — директор ПП «Одма».
Подяки Запорізької обласної державної адміністрації «За активну участь у популяризації державної символіки України, патріотичне виховання молоді, волонтерську діяльність на підтримку Збройних Сил України та з нагоди Дня незалежності України» оголошені: Таїсії Кофановій — Розівському сільському голові, та Світлані Шиян — художньому керівнику Кирилівського селищного будинку культури №2.
Директор КЗ «Якимівський районний історико-краєзнавчий музей» Віктор Гнєдашев «За активну участь у популяризації державної символіки України, патріотичне виховання молоді, волонтерську діяльність на підтримку Збройних Сил України та з нагоди Дня незалежності України» отримав грамоту Якимівської районної державної адміністрації.
На знак пошани та подяки за територіальну цілісність нашої Батьківщини делегація, очолювана головою РДА, по завершенні зборів поклала квіти до могил воїнів-земляків, загиблих у зоні проведення АТО і похованих у райцентрі.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.