17 августа 2015 Район 99  0 

ПИТАННЯ ДИТСАДКА В РАДИВОНІВЦІ — ВИРІШУЄТЬСЯ


DSC_4162Вже багато років минуло з того часу, як була стягнута остання цеглина з будівлі дитячого садочка у с.Радивонівка, — саме так село лишилося дошкільного навчального закладу. З тих пір сільська малеча перебувала під домашнім наглядом батьків і без належного розвитку, який вони могли б отримати, відвідуючи дитсадок. Більш спроможні батьки радивонівських дітей самостійно відвозять своїх дітей до дитсадків Якимівки. Але що ж робити тим батькам, чиї статки не дозволяють щодня витрачати чималі кошти на паливо для автівки?
Мешканка згаданого села С.Студеникіна від імені батьків малечі с.Радивонівка написала колективного листа голові райдержадміністрації О.Правосуду: «Прошу розглянути питання про надання транспорту для перевезення дітей із с.Радивонівка до дошкільного навчального закладу смт Якимівка. У зв’язку із тим, що батьки не мають можливості самостійно підвозити дітей до дитсадка, а у Радивонівці такого закладу немає». Підписалися під даною заявою 28 мамочок.
Саме із цього листа і розпочалася досить тривала робота над пошуком виходу із даної ситуації. Спочатку голова РДА у своєму кабінеті прийняв та уважно вислухав батьків маленьких радивонівців. Згодом він разом із мером Якимівки М.Чишком відвідав райцентрівський дитячий садок «Ластівка», співробітники якого запевнили посадовців, що їхній заклад спроможний прийняти діточок із іншого населеного пункту, але не більше 30 осіб і не ясельного віку. Далі був схід громадян у с.Радивонівка за участю першого заступника голови РДА К.Ніконорова, начальника райфінуправління О.Драчука та Радивонівського сільського голови Н.Шпигунової. На даному заході його учасники довго вирішували два питання. Перше — підвіз дошкільнят до якимівських дитсадків, друге — замислитися над тим, аби зробити декілька груп у самому селі на базі місцевої школи.
Під час нашої нещодавньої зустрічі зі головою райдержадміністрації О.Правосуд стосовно цього питання повідомив наступне: «У зв’язку із тим, що по-перше, чисельність тих матусь, чиї діти стовідсотково будуть відвідувати дитсадки райцентру, виявилася меншою, ніж запевняли автори колективного листа; по-друге, далеко не всі матусі збираються відправляти своїх дітей у дитсадки в осіннє-зимовий період — виходить, що питання відвідування маленькими радивонівцями райцентрівських дошкільних закладів є лише сезонним. Після довгих перемовин і оглядин ми взяли до розгляду більш економний варіант: заклад для дітей молодше за шкільний вік потрібно зробити на території Радивонівки на базі місцевої школи, тим паче — її територія дозволяє втілити цей задум в життя. Тож, продовжуємо рахувати, дискутувати, радитися».


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.