17 августа 2015 Район 183  0 

Повідомлення для споживачів природного газу щодо зміни постачальника газу


isЗ 1 липня 2015 р., за рішенням Національної комісії з регулювання ринків енергетики і комунальних послуг (далі — НКРЕКП), постановою №1640 від 28.05.2015 р. анульовано дію ліцензії ПАТ „Запоріжгаз” на постачання природного газу за регульованим тарифом.У зв’язку зі зміною постачальника усім побутовим споживачам, які бажають надалі отримувати газ до своїх осель, необхідно:
1. Укласти новий договір із ТОВ „ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ” про надання послуг з газопостачання. Із примірником нового договору, умовами та процедурою його оформлення ви можете ознайомитись на корпоративному сайті ПАТ „Запоріжгаз” zp.104.ua або звернувшись до контакт-центру за телефоном 061 2 808 104.
Для укладання договору необхідно надати ксерокопії таких документів.
— Документ, що посвідчує особу споживача (для громадян України — паспорт громадянина України, або тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, недавно прийнятих до громадянства України); для іноземців та осіб без громадянства — національний паспорт або документ, що його замінює);
— Довідка про присвоєння ідентифікаційного коду (за наявності);
— Технічний паспорт на будівлю;
— Довідка про осіб, зареєстрованих у квартирі, приватному будинку (довідка про склад сім’ї), або будинкова книга;
— Документ, що підтверджує право власності на квартиру, приватний будинок або користування ними (договір купівлі-продажу, обміну, дарування, свідоцтво про право на спадщину тощо);
— Документ, що підтверджує право на отримання пільг.

2. Звернути увагу, що з 01.07.2015 р. автоматично змінений особовий рахунок споживача.

3. Термін укладання Договору — до 31 грудня 2015 р.
Нові банківські реквізити зазначатимуться у платіжному документі (квитанції), який споживачам надійде від ТОВ „ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ”, починаючи з 15.07.2015 р.

4. З метою уникнення розбіжностей у частині розрахунків за спожитий природний газ просимо вас, шановні споживачі, повідомити показання газового лічильника на кінець місяця за тел. 9-16-56 або 6-11-47.

Адміністрація газового господарства


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.