17 августа 2015 Район 156  0 

Олександр ПРАВОСУД: «ПОРЯДОК У КИРИЛІВЦІ БУДЕ!»


DSC_0018 У зв’язку зі збільшенням кількості випадків загибелі людей в акваторії Азовського моря Головне управління ДСНС України у Запорізькій області ініціювало проведення позачергових засідань комісій техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у містах Бердянськ, Приморськ, а також у смт Приазовське та Кирилівка. Мета засідань — розгляд питань стосовно заходів, проведених органами місцевого самоврядування та суб’єктами господарювання, які організовують масових відпочинок громадян на водних об’єктах. Під час них буде визначено низку невідкладних заходів задля зменшення кількості загиблих на водних об’єктах.
Однин із таких заходів відбувся на території нашого курортного селища у четвер, 13 липня. Щоправда, слід зазначити, що на засідання запрошувались 68 осіб, з яких виявили бажання взяти у ньому участь аж 5(!) представників оздоровчих закладів. Ясна річ, що таке відверте хамське відношення до органів влади не могло сподобатися організаторам заходу. Саме через це присутній на засіданні голова Якимівської райдержадміністрації Олександр Правосуд не став приховувати свого обурення.
— Ми наступного року перед відкриттям чергового курортного сезону будемо ретельно перевіряти усі заклади відпочинку, і жоден з них (закладів) не відкриється доти, доки не пройде усі необхідні перевірки, інструктажі тощо. Такої кількості смертей на воді та стількох постраждалих від отруєнь, яка зареєстрована цього року, у наступному ми в жодному разі не допустимо. Повірте, ми наведемо порядок у Кирилівці, чого б нам це не коштувало! — заявив у своїй промові голова Якимівської РДА.
Слова очільника району повністю підтримав і присутній на засіданні перший заступник начальника ГУ ДСНС України у Запорізькій області підполковник Володимир Матросов, який повідомив, що наступного року всі бази відпочинку будуть перевірятися на готовність до нового курортного сезону досить жорстко. Окрім цього, він звернув увагу нечисленних присутніх на те, що нині державою накладений мораторій на перевірки, через що немала кількість директорів баз відпочинку вирішила нікого не впускати на території своїх оздоровчих об’єктів, забувши про свою відповідальність. Адже кожен керівник закладу, який надає послуги відпочинку, повинен пам’ятати, що він, згідно карного кодексу та правил безпеки життя і здоров’я громадян на водних об’єктах, особисто несе відповідальність за кожного відпочивальника, а особливо за його здоров’я та життя.
Також у ході засідання обговорювались питання порядку видачі паспортів оздоровчим закладам та ролі місцевих органів влади у контролі за дотриманням суб’єктами господарювання, що надають послуги, правил охорони життя людей на водних об’єктах. Основними із них є перевірка дна, укладення договорів із АРЗ СП щодо обов’язкового обслуговування, створення рятувальних постів та навчання матросів-рятувальників.
На завершення засідання мешканець смт Кирилівка, представник громадськості селища Микола Борис звернув увагу як присутніх, так і голови райдержадміністрації на безсоромний викид нечистот у лиман базою відпочинку «Друг»,та надав фотодокази цих дій.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.