29 июля 2015 Акимовка 70  0 

Знати, щоб зберегти у пам’яті


DSC_4043 У вівторок, 21 липня, у залі засідань районної адмінбудівлі відбулася інформаційно-методична нарада з питання обговорення суспільно-політичної ситуації у державі, взаємодії органів виконавчої влади, місцевого самоврядування із волонтерськими організаціями, об’єднаннями ветеранів Антитерористичної операції. У нараді взяли участь сільські, селищні голови, члени громадської ради при райдержадміністрації, учасники антитерористичної операції, волонтери, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, організацій, установ району.
Відкрив та провів нараду голова райдержадміністрації О.Є.Правосуд, який виступив із доповіддю «Про увічнення пам’яті загиблих учасників АТО у Якимівському районі». Під час свого виступу він запропонував вшанувати пам’ять полеглих героїв хвилиною мовчання.
Про суспільно-політичну ситуацію у державі, основні положення проекту змін до конституції України, який внесено Президентом до Верховної Ради, детально розповів присутнім начальник управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації О.С.Зубченко. Олександр Сергійович вкотре детально поінформував присутніх про часові рамки для проведення заходів із реалізації норм закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».
Голова Громадської ради при облдержадміністрації Н.О.Заболотна доповіла про проведення консультацій із громадськістю та статус громадських рад при райдержадміністрації.
Про взаємодію органів виконавчої влади, місцевого самоврядування із волонтерськими організаціями розповіла О.В.Ярошенко — волонтер 23-го окремого мотопіхотного батальйону, яка передала до районного краєзнавчого музею два експонати з поля бою, на якому загинув наш земляк В.С.Левківський.
Голова обласного фонду ветеранів Чорнобиля Є.М.Мігуля поінформував присутніх про роботу благодійного фонду, який створений на базі їхнього об’єднання, і запропонував організувати доставку допомоги у наш район. Голова ради ветеранів учасників антитерористичної операції В.О.Зайцев розповів про можливість надання обласною організацією додаткового соціального захисту бойовим учасникам АТО.
У обговоренні піднятих питань взяли участь голова Громадської ради при райдержадміністрації Г.М.Шевченко, його заступник В.М.Громихіна, голови територіальних громад М.Є.Чишко, Т.В.Зологіна, Н.О.Шпигунова.
Підбиваючи підсумки, О.Є.Правосуд підкреслив, що у районі продовжується робота із вшанування учасників антитерористичної операції та увічнення пам’яті загиблих за свободу та незалежність України. Окремо висловив слова подяки керівникам підприємств, організацій, установ, сільським, селищним головам, приватним підприємцям, волонтерам та усім небайдужим мешканцям району за взаєморозуміння та співпрацю у виконанні надзвичайно важливого завдання — зміцнення обороноздатності держави, увічнення пам’яті жителів району, які загинули у боротьбі за територіальну цілісність України.
Після закінчення наради обласні гості відвідали Якимівський історико-краєзнавчий музей та куточок пам’яті загиблих у зоні АТО, розташований у приміщенні селищної ради.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.