31 июля 2015 Район 100  0 

ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЄМО РАЗОМ


Протягом останніх днів районом ширилися чутки про нібито побори на стихійному овочевому гуртовому ринку на трасі. У четвер зранку навіть з’явилося звернення через Інтернет на ім’я голови райдержадміністрації О.Є.Правосуда.

DSC_0184Це питання піднімалося депутатами і на сесії селищної ради. Там же на сесії Олександр Євгенович пообіцяв розібратися у даному питанні. Тому у п’ятницю зранку він разом зі своїм першим заступником К.Б.Ніконоровим провів робочу зустріч із продавцями на стихійному ринку.
За короткий час чимала делегація продавців сільгосппродукції зібралася навколо представників влади. На запитання голови РДА: «Хто і які побори із вас незаконно збирає? Яким ви бачите майбутнє цього ринку?» продавці відверто відповіли, що вони вдячні людям, які зробили навіси над торговими місцями, прибирають сміття і облаштували цивільний вуличний туалет. А на майбутнє мріють про цивілізоване спеціально відведене місце для гуртового ринку. Окремо сподіваються, що скоро у них буде можливість користуватися електроенергією у нічний час і будуть встановлені відповідні дорожні знаки на в’їзді до торгових рядів.
Голова райдержадміністрації уважно вислухав і запросив на зустріч до себе представників ініціативної групи із пропозиціями:
— Ми нікому не дозволимо розхитувати ситуацію у районі і спекулювати на робочих моментах. А гуртовий ринок нашому району дуже потрібний, і ми разом із вами докладемо максимум зусиль, щоб виділити під нього ділянку і облаштувати його за всіма правилами.
Незрозумілий інцидент вичерпано на місці і швидко. Про подальшу долю ринку будемо інформувати на сторінках «СТ».
P.S. Ще до початку розмови із продавцями баштанних до О.Є.Правосуда підійшла молода матуся Оксана із Радивонівки із проханням допомогти зрушити із мертвої точки питання дошкільного виховання у їхньому селі. Зацікавлених батьків дошкільнят голова запросив на зустріч у понеділок.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.