1 июля 2015 Район 72  0 

ПОЖЕЖА В с.ТРУДОВЕ


пожарУвечері, 30 червня, до Якимівської ДПРЧ-23 надійшло повідомлення про займання житлового будинку в с.Трудове (Переможненська сільрада). В той час, коли розпочалася пожежа у будинку перебувала молода мати із трьома малолітніми дітьми. О сьомій вечора до гасіння приступив 3-й караул, в кількості 4 осіб, під керівництвом старшого караулу, капітана служби В.Криволаповим. Пожежу за дві з половиною години було ліквідовано на щастя ніхто не постраждав.Всього вогнем було охоплено площу у 15 м.кв. Лихом було знищено господарські речі, частково стеля та балки перекриття. Також пошкоджено стіни, стеля, балки і дах будівлі.
На разі встановлюється розмір матеріальних збитків від пожежі, за попередніми даними орієнтовна причина загорання – коротке замикання електромережі.
P.S. Від редакції: Шановні земляки, будьмо обережні, адже тільки за щасливим збігом обставин і оперативною діяльністю районних пожежників та їхніх добровільних помічників із числа місцевих фермерів, сільгосптоваровиробників та односельців вдалося уникнути найстрашнішого. Адже коли пожежники змогли зайти у будівлю їхньому зору відкрилася картина: поряд із відкритим газовим балоном на відстані 1 метра знаходилися 1 металева 20-літрова каністра з бензином, а поруч той же бензин перебував ще у пластиковій тарі.
Така необачність наступного разу може бути дуже дорого коштувати.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.