15 июля 2015 Акимовка 120  0 

Пам’ять про полковника Щербину увіковічена у меморіальному куточку


15 липня, у фойє Якимівської селищної ради, відбулось урочисте відкриття меморіального куточку пам’яті загиблому у зоні Антитерористичної операції на сході країни, полковнику Збройних Сил України, учаснику бойових дій – ЩЕРБИНІ ІГОРЮ ІВАНОВИЧУ, який з березня по серпень 2014 року працював на посаді начальника відділу з питань цивільного захисту населення Якимівської райдержадміністрації.

DSC_3867Вшанувати пам’ять Героя прийшли керівництво району, трудові колективи організацій, установ, колеги, товариші, військовослужбовці райвійськкомату, громадськість.
Зі словами пошани про Ігоря Івановича виступили Якимівський селищний голова Михайло Чишко, заступник голови районної ради Володимир Горбань, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Величко, заступник районного військового комісара Олександр Ісаєв, директор районного історико-краєзнавчого музею Віктор Гнєдашев.
На честь загиблого лунали теплі слова як про справжнього патріота України, який віддав своє життя за незалежність та територіальну цілісність держави.
Куточок пам’яті відкрили заступник голови районної ради Володимир Горбань та керівник апарату райдержадміністрації Людмила Величко. Присутні зі свічками та квітами вшанували хвилиною мовчання пам’ять про всіх загиблих Героїв України, які мужньо захищали рідну землю під час АТО на сході країни.
Якимівська громада, як і все українське суспільство, очікує завершення бойових дій і сподівається на Мир. Адже лише в мирних умовах у людей є можливість почути один одного, знайти порозуміння та компромісне рішення.
за даними: http://akim.gov.ua


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.