6 июля 2015 Район 81  0 

Літні профорієнтаційні зустрічі Якимівського РЦЗ


DSC000362У рамках інформаційно-просвітницької роботи 1 липня 2015 року фахівцем з профорієнтації Якимівського РЦЗ Макаровою О.В. та директором ЦСССДМ Волошко Н.С. була проведена виїзна акція у ДОТ «Орльонок» та ДЗСТ «Лісова Пісня» на території Радивонівської сільської ради, у якій взяли участь 95 дітей. Приємна атмосфера та зацікавлені дитячі оченята надихають спеціалістів на різноманітні форми роботи із дитячими колективами. У межах заходу директор ЦСССДМ Наталія Сергіївна Волошко провела із дітьми бесіду на тему: «Успішні особистості Світу», в якій розповіла про успішних людей та їх тернистий шлях до успіху. Фахівець Якимівського РЦЗ Макарова Ольга Валентинівна розповіла про діяльність та розмаїття послуг, що надає районний центр зайнятості. Зустріч відбулась у інтерактивному режимі. За допомогою ігор «Професія на букву», «Мертвый город», «Відгадай професію» діти дізнались багато корисної інформації про світ професій.
Захід пройшов цікаво та жваво, діти активно брали участь у іграх, задавали багато питань, із цікавістю слухали фахівців.
Після підведення підсумків малеча ділилась своїми враженнями про одержану інформацію та фотографувалась, а із педагогами відбувся обмін досвідом, оскільки рання профорієнтація закладає основу формування подальшого впевненого професійного самовизначення дитини.
О.В.Макарова, фахівець Якимівського РЦЗ


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.